Hakkımızda

MaxiBilet.com Hakkında

Gün geçtikçe gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurmak bir zorunluluk haline geldi. Bu sebeple her sektörde olduğu gibi uçak bileti konusunda da yenilikler kaçınılmaz oldu.

Biz MaxiBilet.com olarak karmaşıklıktan uzak, kullanıcı dostu, hızlı ve güvenilir bir sistem ile karşınızdayız!

Türkiye’de online alışverişin yaygınlaşmaya başladığı, gün geçtikçe de artış gösterdiğini hepimiz biliyoruz. Bu sebeple acenteye gitmeden, online uçak bileti satın alabileceğiniz, istediğiniz her an çağrı merkezimizdeki Müşteri Temsilcilerimize ulaşabileceğiniz bir sistem ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

MaxiBilet.com olarak hem yurtiçi hemde yurtdışı uçak bileti ihtiyaçlarınız için web sitemiz üzerinden tarih, saat, fiyat gibi istediğiniz özellikleri filtreleyerek istediğiniz destinasyonlarda uçak biletinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ayrıca sistemimiz üzerinden online olarak gidiş ve dönüş uçak biletinizi farklı havayolu firmasında da alabilme imkanınız var.

Online alışverişte güvenlik sistemi olan 3D Secure güvencesi ile uçak biletinizi rahatlıkla alabileceğiniz gibi, kredi kartına taksit seçeneklerimiz ile bütçeniz için de tasarruf etmiş olursunuz.

MaxiBilet.com sitemizde bulunan e-bültenimize üye olarak tüm destinasyonlardaki uçuşlardan anında haberdar olabileceğiniz gibi, sosyal medyada da bizi takip ederek anlık gelişmelerden bilgi alabilirsiniz.

İyi uçuşlar dileriz.

Misyon ve Vizyonumuz

Profesyonel hizmet anlayışımız ile “Misafir Memnuniyeti”ni her zaman ön planda tutmaya çalışan firmamız, verdiği hizmet kalitesiyle 7/24 misafirlerine destek vermektedir.

Profesyonel ekibimiz ile her daim yenilenerek ve globalleşen dünyaya ayak uydurarak ilerlemeyi ilke edinmiş, amatör bir ruh heyecanı ile profesyonelliği harmanlayarak, hizmet anlayışımızı en üst seviyede tutmaya devam etmekteyiz.

Kaliteli, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmak anlayışı ile yola çıktığımız bu zamanda, sunduğumuz hizmetin kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden devam etmek en büyük çabamızdır.

MaxiBilet.com – Yeni Nesil Bilet Satış Platformu...