Gizlilik Şartları

Gizlilik  Şartları

Bu web sitesini ziyaret etmekle  Maxibilet.com Hizmetlerini kullanarak, sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle . gizliliğe ilişkin yükümlülüklere ve uygulamalara sadık kalacağınızı peşinen beyan ve taahhüt ederek  gizlilik politikamızda belirtilen şartları kabul etmiş  ve Kişisel Verilerinizi bu politikaya uygun olarak tedarikçiler ve/veya aracı kurumlar tarafından toplanması ve kullanılmasına  izin vermektesiniz. Gizlilik Şartları Web Sitesi'nin tüm bölümlerinde geçerli olacaktır.
Maxibilet.com; kullanıcılarının bilgi ve  verilerinin  gizliliğinin  korunması ve gizliliğinize saygı gösterilmesi amacıyla  bize sağlamış olduğunuz kişisel detayların herhangi birinin veya  tamamının korunması için  gerekli  tedbirleri en yüksek düzeyde ve titizlikle  alarak gerekli  önemi  vermektedir.  
Maxibilet.com’u  ziyaret etmeniz ve bu web sitesi vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir.
Gizlilik politikamız web sayfamız, mobil uygulamalarımız, e-posta ve telefon mesajları olmaz üzere, sosyal medya hesapları (“Platformları”) için de geçerlidir. 
 

Kişisel Verilerin toplanması

Maxibilet.com  size en iyi şekilde hizmet sunabilmesi için verilmesi  zorunlu olan Ad, Soyad, kimlik belge numarası, mail adresi  gibi  Kişisel veri detaylarınızı bizzat şahsınız tarafından sağlamaktayız. örnek verecek olursak web sitemize kaydolduğunuzda veya seyahat rezervasyonunuzu yaparken  sağladığınız  detaylar  gibi Kişisel verileriniz pasif olarak  toplanılmaktadır. 
 
üçüncü bir tarafla birlikte bir promosyon programı uyguladığımızda, yarışmayı yürüten ortak şirketle zaman zaman katılımcıların e-posta adreslerinin toplanılması.
 
Aynı zamanda maxibilet uygulamalarına  üçüncü taraf uygulamaları/ platformları olan Facebook ve Twitter gibi sosyal ağ  aracılığıyla giriş yaptığınızda yada diğer internet siteleri üzerinden bağlandığınızda da bilgi toplama işlemi gerçekleşmektedir.
Bize kişisel verilerinizi sunmakla bu verilerin doğru, tam, güncel ve kesin olduğunu tasdik etmiş oluyorsunuz.    
 

Kişisel bilgilerin korunması

Maxibilet.com üyelik formlarından topladığı kişisel verileri- bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmayacak, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmayacak ve de satmayacaktır. Verilerinizin depolandığı spesifik sunucu maxibilet.com  Hizmetlerine erişim sağladığınız konuma bağlıdır. Konuma bakılmaksızın, Kişisel Verilerinizin güvenliğini korumak için yeterli teknik ve kurumsal önlemler  alınmaktadır.  , Kişisel Verilerinizi ancak  resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.  
 

Verilerinizin Depolanması

Kişisel Verilerinizi aldıktan sonra, bu verilere yetkisiz erişimi engellemek üzere en ciddi prosedürleri ve güvenlik özelliklerini kullanacağız. ücret ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, web sitesinden alışveriş yapan misafirlerimizin güvenliğini en üst seviyede sağlamak  amacıyla 3D Secure uygulaması/ sistemiyle şifrelenip bankalara ulaşır.   Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin maxibilet.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Bu bilgi ve işlemler  direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için bankalar haricinde ne bizim ne de üçüncü kişiler tarafından hiçbir şekilde görüntülenemez, saklanamaz ve depolanamaz.   Herhangi bir aktarım riski size aittir.  Kişisel verilerinizin korunması için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çaba harcayacağız ancak internet sitemize aktarımı yapılan bilgilerin güvenliğini garanti edemeyiz.  
İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen Ne yazık ki, internet üzerinden bilgi aktarılması asla tamamen güvenli olamamıştır ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilmektedir.  Bu kullanım ve kullanımdan doğacak  zarar  maxibilet.com sorumluluğunda değildir.
 

Verilerinizin Kullanılması

Aşağıdaki maddelere yönelik amaçlarla tarafımızca toplanmış olan tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmakta olup bu verilerin kullanımı Sizlere daha iyi hizmet sunmak, hizmetlerimizi geliştirmeye yönelik olarak hizmetlerimizden yararlanan siz kullanıcılarımızı  daha iyi tanımak  ve mülkiyet haklarımızı korumak ve zarar görmelerini engellemek  amaçlıdır.  
 
1-  Kimlik doğrulama ve kayıt oluşturulması  için;
2- satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi  ve hesabınızın yönetilmesi;
3- Rezervasyon onaylarının   size gönderilmesi
4-  Abone olduğunuz fiyat alarmları  ve kampanya  duyuruların  gönderilmesi 
5-  Bir takım  istatistikl  ve analizlerin yapılması 
6-  Değerli Yorum ve düşüncelerinize başvurmak için
7-  müşteri hizmetleri departmanımızın sizinle  irtibata geçebilmesi  ve,
8-  Size bilgilendirme   e-postaları göndermek  amacıyla  kullanılacaktır.
 
Maxibilet.com Gizlilik ve Güvenlik Şartlarını   herhangi bir zaman ve önceden haber verilmeksizin değiştirebilir . Kullanıcıların güncel şartları kontrol etmek için bu sayfayı belli aralıklarla ziyaret etmesi gerekmektedir. Hizmetlerimizi ve Platformlarımızı, değişiklikler yayınladıktan sonra web sitemizi kullanmaya devam etmekle şartlarımızı kabul etmiş olmaktasınız. 

 

üyelik  İptali ( üyelikten Ayrılma)

maxibilet e-bülten listesinden ayrılmak istemeniz durumunda , e-bültenin en alt bölümünde bulunan "bu bülteni bir daha almak istemiyorsanız buraya tıklayınız." linkine tıklayabilirsiniz.