Atlasjet

AtlasGlobal (Atlasjet) ile Seyahat

2001 tarihinde öger Holding A.Ş. tarafından kurulan AtlasGlobal (Atlasjet), ilk olarak iç ve dış hatlarda tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımaya başlamıştır. İlk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştiren AtlasGlobal (Atlasjet) , 2 adet Boeing B757-200 uçağı ile yolcu taşımaya başlamıştır. Günümüzde birçok önemli noktaya uçuş gerçekleştiren AtlasGlobal (Atlasjet) hızla büyümeye devam etmektedir.

Turizm ve havacılık dünyasındaki gelişmelerden sonra IATA üyesi olan ve IOSA tescilini alan AtlasGlobal (Atlasjet), tarifeli havayolu olarak büyümeye ve bu doğrultuda iç ve dış hatlarda tarifeli sefer sayısını %75-80’e çıkarmaya karar vermiştir.

AtlasGlobal (Atlasjet) ile Uçuş Noktaları

Yıllardır güvenli bir şekilde uçuş yapan AtlasGlobal (Atlasjet), müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaya çalışmaktadır.

AtlasGlobal (Atlasjet) yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere birçok noktaya seferler düzenlemektedir.

Adana, Antalya, Balıkesir, Bodrum, Cidde, Dalaman, Erbil, Gaziantep, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kars, Kayseri, Lefkoşa, Mykonos, Sharjah, Simferopol, Süleymaniye, Tahran, Van bunlardan bazılarıdır.

Jetmil Programı

Jetmil müşteri bağlılık programı, Atlasglobal'in yolcularına sunduğu imkanlardan biridir. Jetmil karta karta sahip yolcular, yaptıkları yolculuklarda Jetmil puanı kazanır ve kazandıkları puanlarla Atlasglobal'den indirimli yada ücretsiz uçak bileti alabilirler.

Jetmil programına üyelik ücretsizdir. Jetmil kart, Jetmil elite kart, Jetmil junior club kart, Jetiş kart ve Jetmil family kart olmak üzere 5 tip Jetmil üyeliği bulunmaktadır. Tüzel kişiler, gruplar, dernekler ve 2 yaşını doldurarak 3 yaşından gün almış özel gerçek kişiler Jetmil üyesi olabilir.